Димить Дизель?

                  Колір вихлопних газів допоможе визначити причину несправності

 

            Іноді дизельний двигун починає ломитись, автовласнику це звісно не подобається. Про несправність багато чого може розповісти сам дим, що виходить з вихлопної труби – чорний, білий або синій. Не виключено, що можна помітити і їх змішення. 

                Колір вихлопних газів може багато розповісти про те, що діється з автомобілем. Однак це не привід відразу хвилюватись або ставити найгірший діагноз. Чорний колір – природний для дизеля. Але він притаманний старим автомобілям. Для новіших авто оснащених сажовим фільтром та каталізатором, потрібно в першу чергу звернути увагу на стан системи очистки вихлопних газів. У цьому Вам допоможуть фахівці нашої компанії.

            В старих автомобілях густий дим чорного кольору зазвичай вказує на роботу форсунок – заміни або їх ремонту в даній ситуації не уникнути. В новіших автомобілях такий вихлоп може вказувати на проблеми в системі нейтралізації вихлопних газів, несправності або вичерпання ресурсу паливної системи, пошкодження або відсутності сажового фільтра.

            Синій колір вихлопу трапляється рідше, але його поява передує серйозним проблемам. Даний колір вказує на те, що моторне масло потрапляє в камери згорання. Тут потрібно звернути в який саме момент він з'являється. Якщо в момент розгону автомобіля – несправні поршневі кільця або турбокомпресор. Коли відразу після запуску двигуна, це може бути пов'язано з проблемами в головці двигуна.

            Білий колір також повинен викликати занепокоєння. Це може вказувати на несправність модуля рециркуляції вихлопних газів, а може вказувати на те що охолоджуюча рідина потрапляє в систему вихлопу. Також може бути дефект головки або прокладки під нею.

            З проблемами пов'язаними з паливною апаратурою, форсунками чи роботою EGR вам допоможуть на безлічі СТО і стануть в нагоді приватні авто-майстерні. Питання по каталізатору чи DPF/FAP(сажовому фільтрі) можна вирішити лише заміною фільтра або очисткою на професійному обладнанні. Наші фахівці завжди допоможуть вам з вирішенням даної проблеми. Чекаємо вас у наших сервісних центрах.

 

Сервісний центр «DPF Tech»

вул. 17 Вересня, буд. 89, с. Жидичин,

Волинська область, Україна

 

Сервісний центр «DPF Tech» правий берег

вул. Туполєва, 1Б, м. Київ

 

Сервісний центр «DPF Tech» лівий берег

вул. Гната Хоткевича, 29, м. Київ

 

Сервісний центр «DPF Tech» Сарни

вул. Варшавська, 9а, м. Сарни

 

Сервісний центр «DPF Tech» Одеса

Фонтанська дорога, 3, м. Одеса

 

Ми працюємо у будні з 9:00 до 19:00

Телефон:

+380 (66) 001-22-00

+380 (68) 001-22-00 (WhatsApp) (Telegram)