Для сервіс партнерів.

                Ви професійно займаєтесь ремонтом дизельних авто або маєте досвід роботи з турбіною, форсунками, EGR, паливною апаратурою чи працюєте з системою AdBlue, Eolys….

                Для дизельного автомобіля після 200 тис.км. пробігу  в яких були проблеми з вказаними агрегатами часто лишається не вирішеним питання лише по сажовому фільтру.

                На старіших авто, до 2008-2010го р. це питання вирішували просто і кардинально – немає сажового – немає проблеми. За 3 роки, саме стільки часу ми очищаємо сажові фільтри та каталізатори, до нас зверталось досить багато клієнтів в котрих вже провели дану процедуру. Проблеми у всіх досить різні, плавають обороти, збільшився розхід солярки, постійно запускається регенерація, мотор «йде в рознос», та інші… Варіантів безліч, і причина зазвичай банальна – «професіоналізм» фахівця який проводив видалення, “перепрошивку”, тощо. 

                Але зараз не про це. 

                На автомобілях класу Євро 5 та Євро 6 навіть досить професійні авто-електрики не  завжди можуть якісно налаштувати автомобіль після видалення елементів очистки відпрацьованих газів. 

                Постає питання…,  автомобіль пройшов 200-250 тис км пробігу – чи заважав сажовий фільтр? – Відповідь проста – ні. Тоді чому його позбуватись? Наражати себе та автомобіль на ризики пов'язані з видаленням та перешивкою?

                Команда DPF Tech на ринку понад 3 роки, за цей час набули напрацьовану базу сервіс-партнерів, які якісно ремонтують авто, а ми, в свою чергу, якісно очищаємо сажові фільтри та каталізатори. Тоді як всі системи в нормі, а сажовий фільтр очищений – системи знову можуть працювати за нормальних умов. При цьому ніякого втручання в електроніку, ЕБУ чи інших елементів, не відбувається, і не порушується структура сажового фільтра чи каталізатора.
                

                Пропозиція

                Ви ремонтуєте автомобіль  -  ми очищаємо сажовий фільтр. Автомобіль готовий до експлуатації. 

               Клієнт задоволений.

               Для всіх сервіс партнерів у нас є спеціальна пропозиція по співпраці.

Наші представництва:

Київ, Одеса, Сарни, Луцьк

Готові розглянути всі пропозиції до співпраці.

Звертайтесь за телефоном +380 66 001 22 00.