Готуємо авто до зими . (DPF/FAP)

            Для всіх водіїв не секрет, що автомобіль потрібно підготувати до зими. Особливо це стосується дизельних авто. Перевірити свічки накалу, масло, слідкувати за прогнозом погоди, щоб вчасно змінити літнє дизельне паливо на зимове, перевірити чи замінити паливний фільтр….

            І звичайно перевірити систему екології: чи справний EGR – система рециркуляції відпрацьованих газів, чи справна система подачі AdBlue та Eolis, чи готовий до зими сажовий фільтр.

            Для чого це потрібно?

            Автомобіль зимою працює так само як і літом, то чому потрібно звернути увагу на систему екології саме в холодну пору року. В процесі роботи двигуна утворюється сажа, яка проходить через EGR, турбокомпресор, та накопичується в сажовому фільтрі. Влітку скажете було те ж саме, але все ж таки є деякі відмінності. 

            Влітку для прогріву автомобіля достатньо кілька хвилин, взимку на дану процедуру затрачається вдвічі більше часу (а отже і сажі у фільтрі накопичується більше).  Часті поїздки за місто сприяють запуску регенерації, при цьому накопичена сажа видаляється.

            Взимку, коли автомобілем користуємось переважно в міському режимі, постійні світлофори та затори. В таких умовах сажовий фільтр заповнюється швидше, а от досягти умов для регенерації значно важче. Факторів, що призводять до утворення сажі, яка накопичуються в фільтрі DPF/FAP багато, а можливості створити умови для запуску процесу очистки  не достатньо.

            Що відбувається в середині фільтра DPF/FAP

            В фільтр DPF/FAP поступають продукти горіння двигуна. Пориста структура кераміки пропускає гази, а всі важки частки(сажа) затримуються в середині фільтра. З часом їх накопичується достатня кількість для запуску процесу регенерації, в результаті якого накопичена сажа під впливом високої температури (600 -700°С ) перетворюється на вуглекислий газ та азот, які безперешкодно проходять через пори кераміки. При цьому все ж таки залишаються частки, які в процесі регенерації не згорають – зола, і вона постійно накопичується в каналах сажового фільтра тим самим постійно зменшується корисний об’єм (саме той простір в якому накопичується сажа).

             Компанія DPFTech - професійне очищення сажових фільтрів та каталізаторів усіх видів транспортних засобів.

            Дана процедура дозволяє відновити прохідність до 98% при цьому збільшується корисний об'єм фільтра DPF, зменшується протитиск відпрацьованим газам (відповідно менша кількість сажі потрапляє в турбіну та систему рециркуляції), кількість регенерацій зменшується і загалом збільшується ресурс вузлів двигуна Вашого автомобіля.

            Замовити послугу можна за номерами телефону або на сайті за посиланням:

+ 380 (66) 001-22-00 (Вайбер)
+ 380 (68) 001-22-00 (WhatsApp) (Telegram)

https://dpftech.com.ua