Каталізатор Suzuki VL 125 Intruder

Не всім відомо, що сучасні мотоцикли також оснащуються каталізаторами. Впровадження норм Євро 2 в 1996 році було стимулом для установки систем зниження токсичності вихлопу і на мототехніку. З тих пір вихлоп став набагато чистіше, але самі байки дорожче у виробництві і складніше.

Фахівці компанії DPF TECH реставрували безліч найрізноманітніших каталізаторів і сажових фільтрів для автомобільної та спецтехніки. Однак, c каталізатором, встановленим в хромовану трубу мотоцикла, зіткнулися вперше. Клієнт приніс блискучу красуню в руках тому, що «залізний кінь» відмовлявся з нею заводитися.

Власне перед тим, як остаточно визначити причину несправності власник Suzuki VL 125 Intruder побував у кількох майстрів, які проводили діагностику мотоцикла, але не змогли зрозуміти, в чому справа.

В черговий раз здогадалися відключити хромовану трубу від вихлопної системи і - «Вуаля!», двигун завівся, як ні в чому не бувало.

Візуальний огляд за допомогою ендоскопа і наступний тест в апараті Flash Cleaner Machine показали, що каталізатор, встановлений всередині вихлопної труби, сильно забруднений. На жаль, виробник не комплектує апарат насадками для мототехніки, тому довелося повозитися з підключенням каталізатора до апарату і заглушкою отворів.

Після мийки, через ендоскоп стали проглядатися чисті соти металевого каталізатора. Каталітичні нейтралізатори можуть мати керамічну або металеву внутрішню частину. Агрегат з кераміки коштує дешевше, але металевий варіант виділяється більш високою міцністю. Металевий каталізатор вважається більш надійним і стійким до неполадок в системі запалювання.

Процедура реставрації каталізатора була проведена якісно, ​​що і дозволило подальшу його експлуатацію на мотоциклі.

Відгук клієнта.

"Добрый день. Всю прошлую неделю катался, тестировал как едет мотоцикл. После установки несколько дней не мог завести почему-то, только с толкача получилось. А дальше заводится отлично. Из трубы выхлоп идёт стабильно хороший, добавился приятный глубокий бас. Увеличилась заметно мощность, на подъёмах почти не уменьшается скорость, и в общем динамика заметно улучшилась.
Я уже и забыл что он так может ездить!
Спасибо вам большое!

У меня четыре мото СТО, обязательно скажу что есть в Киеве такой волшебный шкаф! "