Небезпека “скручений” пробіг та фільтр DPF

            Компанія з перевірки автомобілів на правильність даних по пробігу оприлюднила свою аналітику. Компанія carVertical, яка надає користувачам дані з історії транспортних засобів, проаналізувала результати пошуків. Як бачимо з діаграми, найпопулярніші бренди автомобілів найчастіше наражаються на небезпеку скручування пробігу, причому більше половини випадків змотування одометра припадає на вживані автомобілі BMW.

            Звертаємо вашу увагу на те, що виробники автомобілів рекомендують проводити заміну/очистку сажового фільтру починаючи з 150-180 тис.км. пробігу. Як показує статистика середній пробіг вживаних легкових автомобілів, котрі завозять в Україну з Європи, сягає трошки більше ніж 200 тис.км. пробігу.

            Аналізуючи ці дані робимо висновок, що переважна більшість вживаних свіжопригнаних авто вже являються у зоні ризику. Накладаючи ще той факт, що у досить великої кількісті автомобілів “скручується” пробіг, нові власники авто і не підозрюють про можливе виникнення проблем із сажовим фільтром:                                               DPF - распространенные проблемы и решения

            Зазвичай у нових власників вживаних авто ті чи інші проблеми виникають не відразу, проте з часом поїздивши на наших дорогах та заправляючись тутешнім пальним можна їх очікувати. 

            Важливим є той факт, що фахівці на СТО радять автовласникам після покупки проводити профілактичну очистку сажового фільтра, а не його видалення чи інші маніпуляції з системою екології класу EURO 5 та EURO6.

            Профілактична очистка сажового фільтра та каталізатора  для запобігання виникненню подальших проблем з експлуатацією автомобіля.

 

Сервісний центр «DPF Tech»:

   вул. 17 Вересня, буд. 89, с. Жидичин, Волинська область, Україна

Сервісний центр «DPF Tech» правий берег:

   вул. Туполєва, 1Б, м. Київ

Сервісний центр «DPF Tech» лівий берег:

   вул. Гната Хоткевича, 29, м. Київ

Сервісний центр «DPF Tech» Сарни:

   вул. Варшавська, 9а, м. Сарни

Сервісний центр «DPF Tech» Одеса:

   Фонтанська дорога, 3, м. Одеса

 

 Ми працюємо у будні з 9:00 до 19:00

   Телефон:

   +380 (66) 001-22-00

   +380 (68) 001-22-00 (WhatsApp) (Telegram)

    https://dpftech.com.ua