Реставрація сажового фільтра з автогрейдера Catterpillar

Обладнання компанії DPF Tech дозволяє здійснювати реставрацію сажових фільтрів і каталізаторів не тільки легкових і вантажних автомобілів, а також і спецтехніки. Так співпало, що «ювілейним»  4000-м !  замовником послуги мийки сажового фільтра став власник  автогрейдера Caterpillar.

Проблема з падінням тяги та постійне включення штатної регенерації змусили власника спецтехніки звернутися в офіційний сервіс. 

Фахівці визначили несправність як критичне забруднення сажового фільтру і рекомендували замінити його. При цьому була озвучена ціна нового виробу в розмірі 8 000 Євро. Тож не дивно, що власник автогрейдера зайнявся дослідженням варіантів альтернативного вирішення питання.

В процесі вивчення ринку з'ясувалося, що сажові фільтри для техніки Caterpillar успішно реставрують в Великобританії  https://elitedpf.co.uk/ на обладнанні Flash Cleaner Machine

Відео мийки сажового фільтру Caterpillar можна побачити по ссилці на Instagram.

https://www.instagram.com/p/ByaK34GFdS1/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

Після консультацій з нашими іноземними партнерами власник грейдера з'ясував, що офіційним ексклюзивним дистриб'ютором обладнання Flash Cleaner Machine на Україні є компанія DPF Tech.

Далі, за попередньою домовленностю, клієнт зняв сажовий фільтр та передав фахівцям компанії  DPF Tech в м.Києві.

Після тестування в апараті Flash Cleaner Machine була проведена процедура мийки сажового фільтру, яка мала позитивний результат. Показник протитиску знизився більш ніж в 5 разів. 

Вже через дві години, витративши суму еквівалентну 250 Євро, щасливий власник зміг забрати повністю відновлений сажовий фільтр.